Laa an der thaya

Pramenitá voda jinak ..

Připravili jsme pro Vás příjemné zpestření  v oblasti pramenité vody a sice léčivou vodu termální..  Tentokráte ale né k pití, ale ke koupání .. !!!

Hevlín: Pěkný a relaxační  výlet za termálními prameny do Laa an der thaya s ubytováním v Hevlíně, 2 km od populárního therme laa se zdejší sodno-chlorido-jodovou  minerální  vodou, která  je prospěšná pro krevní oběh, srdeční činnost či neurologické zdravotní problémy.
Ubytování je v příjemném a nekuřáckém prostředí, parkování a oplocený pozemek se zahradou, soukromým bazénkem, WiFi, grilování, úschovou kol atd.

Připravujeme: prodej vín a moštů od vybraných vinařů a populární cyklo akce,,cestování po vinných sklípcích,,

Koupání:  Laa an der Thaya, 10 km Hrušovany nad Jevišovkou krytý bazén, 20 km Božice krytý bazén, 16 km Pasohlávky – nový termální bazén Aqualand Moravia, Mušov, Březí – koupaliště s tobogánem, další koupaliště: Němčičky, Mikulov, Lednice, Břeclav, Znojmo
Rybolov: 250 m rybník, v obci 6 rybníků, 2 rybníky k rybaření. Povolenku majitel zařídí
Výlety a okolí: Turistika, cykloturistika, pořádají se turistické akce. 200 m tenisové kurty (majitel může zajistit rakety i trenéra), in-line bruslení (základní trasa z Hevlína do Mikulova 30 km), sjíždění řeky Dyje, tenis, squash, volejbal, kuželky, 5 km Laa an der Thaya (tenis, squash), 7 km lukostřelba v Šanově, 8 km krokodýlí farma, 15 km jízda na koni. zákaznická linka, slevové kupóny : +420 777 656 888

AKCE ,,termální voda,,  sleva 10% pro naše zákazníky na relaxačně-ozdravný pobyt v Hevlíně u termálních pramenů.