Sanitace aquamatu

Servisní služby Cena bez DPH Cena s DPH
SANITACE AQUAMATU 
velká (vč.odstranění Ca)
300,- Kč 363,- Kč
SANITACE AQUAMATU
malá
165,28- Kč 200,- Kč
oplach fontány vnější + dezinf.kohoutů 50,- Kč 60,50- Kč

Vyčištění automatu na vodu

Váš výdejník vody potřebuje pravidelné čištění  !!

Sanitace automatu na vodu je proces, při kterém se odstraní veškeré nečistoty v podobě prachu, vodního kamene a škodlivých či nežádoucích bakteríí. Pokud provedeme sanitaci automatu bude Váš přístroj opět hygienicky čistý a předejdeme tak všem možným příchutím stáčené vody a tím pádem i jejímu znehodnocení.

Vyčištění stroje na vodu se provádí demontáží jednotlivých částí, které se omyjí desinfekčními prostředky a poté se opláchnou čistou vodou. Do nádoby s chladícím a ohřevným tělesem se napustí speciální sanační přípravek, který uvolňuje vodní kámen a zbavuje nečistot. Tento přípravek se poté vypouští otevřenými kohouty.

V posledním kroku čištění výdejníku vody se provádí důkladné pročištění čistou tekoucí vodu, která odplaví zbytky nežádoucích látek. Na automaty se dávají plomby, které signalizují provedenou sanitaci s datem provedení a je vyznačeno, kdy má být aquamat opět sanitován.

Sanitace dispenzorů na vodu provádíme za bezkonkurenční ceny i  pro cizí zákazníky, proto neváhejte a kontaktujte nás. 

vyčištění automatu na vodu, sanace aquamatu, odvápnění, servisní čištění, demineralizace, číštění automatu na vodu, výdejník vody, vyčistit fontánku na vodu, zásobování vodou a čištění