Havarijní výdej

Rozšířená výdejní doba balené vody – aktuálně na tel. dotaz

  • Rozvoz vody a zásobování pokračuje v běžném režimu.
  • veekendy a odpolední hodiny na provozovně v Chrudimi po dohodě.
  • za službu Havarijního výdeje v provozovnách není účtována žádná přirážka, ceny zůstávají nadále stejné.

Došla voda ?

Stala se mimořádná situace, kdy Vám v objektu zavřely vodu, překoply kabel, zamzlo potrubí, nastaly povodně, zhoršila se voda z řádu, odstávka či havarijní opravy potrubí, nebo jste jen zapomněli přiobjednat více barelové vody na plánovanou akci ve Vaší firmě ?

Jsme ochotni řešit nenadálé situace i mimo pracovní dobu mimořádnou zavážkou, nebo osobním odběrem v našich skladech (Chrudim a Chrast), zapůjčit stroje na vodu, barely, nebo 1000 litrový barel pro technické účely (UN pitné vody) i s vodou a dopravou na místo určení ( v pardubickém a královéhradeckém kraji )

Služba HAVARIJNÍHO VÝDEJE se zapůjčením techniky a expresní přepravy je dostuná pouze pro Naše stávající zákazníky !

Rozvoz vody zajišťujeme díky Vám již 16 let. Mnohokrát se stalo, že jste potřebovali mimořádný závoz v extrémních teplotách, zapůjčit stroje a dočasně navýšit barelové konto na firemní akce či zabezpečit nápojový servis pro výjezd na veletrhy, dny otevřených dveří atd- což je běžná praxe.. Havarijní výdej vody je ale nová služba, kterou chceme poděkovat za přízeň a poskytnout našim věrným odběratelům bezkonkurenční službu, kterou jistě oceníte při mimořádných a nečekaných situacích o kterou jste nás někteří v minulosti žádali a náš team se Vám snažil vyhovět.

Tato služba je nyní rozšířená o 1000 litrový barel na pitnou vodu- naplněný vodou z vodovodního řádu, v kleci na paletě a slouží pro překonání havarijních situací nejen jako pitná voda, ale i jako nouzová-spotřební voda pro cokoliv..

Součástí kubíkového barelu je i výpustný kohout a zakrývací plachta. Je možné i zapůjčení mobilního nerezového dřezu – (stolice s odtokem) + zapůjčení EUR palet jako podklad pod barel, aby byl umístěn v ideálný výšce cca 1m pro stáčení vody např.: při plnění kbelíků pro spláchnutí nebo stírání podlah …